Kategorie domków Kategorie
Kategorie domków Promocje
Kategorie domków Bestsellery
Brak produktów w tej kategorii.
Domki Drewniane do 10m2

Proponujemy Państwu wspaniałe domki drewniane o doskonałych parametrach i niezwykle atrakcyjnej estetyce. Są one przystosowane do tego, by stworzyć wspaniałą atmosferę trwającą przez cały rok – również w okresie silnych mrozów. Wynika to z faktu użycia najlepszych dostępnych materiałów obejmujących mocny syberyjski świerk, którego drewno stanowi perfekcyjny materiał izolacyjny. Każdy nasz dom całoroczny z drewna jest również najodpowiedniejszym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków. Uwalniające się naturalnie olejki eteryczne koją i relaksują, dają również korzystne efekty u osób zmagających się z nadmiernym stresem.

W przypadku niedużej powierzchni dom całoroczny bez pozwolenia jest możliwy do postawienia w bardzo krótkim czasie, z legalnym pominięciem znacznej części biurokratycznej machiny. To rozwiązanie stosowane obecnie powszechnie. Taki domek całoroczny jest w wielu wypadkach najkorzystniejszy i najbardziej opłacalny.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.