Domy Drewniane Nowoczesne

Dom z drewna to miejsce w którym człowiek żyje w harmonii z naturą, a nowoczesne rozwiązania technologiczne idą w parze ze szlachetnym i naturalnym materiałem jakim jest drewno. Marzenia o sielankowym życiu z dala od codziennego pędu zyskują coraz bardziej na sile.
Domy drewniane zapewniają mieszkańcom niepowtarzalne doznania. W naszej szerokiej ofercie możesz znaleźć eleganckie i ponadczasowe projekty, które nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą wyróżniały się na tle innych domów.

Projekty nowoczesnych domów drewnianych, które zachwycają swoim designem i funkcjonalnością 

Domy z drewna nowoczesne to ekologiczne konstrukcje, które idealnie komponują się z naturą. Oferta obejmuje wiele wariantów, od prostych projektów, po konstrukcje z dużymi przeszkleniami o niestandardowych bryłach. Coraz więcej osób decyduje się zakupić domek drewniany Stodoła. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrze w maksymalny sposób jest wypełnione światłem naturalnym. Wśród oferowanych projektów można wyróżnić dom drewniany Stodoła o powierzchni użytkowej 65 m2 z przeszkloną ścianą frontową, w tym oknami trójkątnymi. To jedna z najbardziej innowacyjnych konstrukcji, która łączy przestronny parter z użytkowym poddaszem. Alternatywą jest Stodoła II o powierzchni użytkowej 139,7 m2 oraz Stodoła Modern z modułowym balkonem lub bez.
Warto również spojrzeć na drewniany nowoczesny dom Minorka. Jest to projekt przez wielu klientów już pokochany. Urzeka on wszystkich swoim romantycznym wyglądem, krzyżową balustradą, a także funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń.  

Nowoczesne domy drewniane producent z doświadczeniem

Jako producent domów z drewna zyskaliśmy uznanie klientów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wszystko dzięki naszej pasji i miłości do drewna oraz nieustannej dbałości o jakość naszych produktów.
Dysponujemy parkiem sterowanym cyfrowo maszyn i urządzeń, technicznie zaawansowane centra ciesielskie zapewniają precyzję obróbki drewna i powtarzalność elementów. Obecnie posiadamy dział projektowy, sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz specjalistyczny zespół produkcyjny, własny transport i ekipy montażowe. W ten sposób mamy pełną kontrolę nad całym procesem związanym z powstawaniem domu.