Domy z Bala

Dom z bala klejonego – wyjątkowa i trwała konstrukcja, która zachwyca swoim naturalnym urokiem

Domy z bali całoroczne są obecnie bardzo pożądane na rynku. Są one niezwykle klimatyczne, eleganckie, a także trwałe i ekologiczne. Domy z bali drewnianych są wykonane z ekologicznego, certyfikowanego drewna klasy pierwszej, zapewniającego  stabilne właściwości i trwałość na lata.

Odkryj naszą szeroką ofertę i znajdź idealne rozwiązanie dla siebie!

W ofercie dostępny jest zarówno dom z bali parterowy, jak i piętrowy, z balkonem i tarasem, jak i bez. Dom z bala klejonego, jak i tradycyjne domy z balika. Są one dostępne w różnych rozmiarach i stylach.  Wybór jest naprawdę  bardzo szeroki. Dodatkowo Klienci mogą wybierać spośród różnych parametrów, takich jak wysokość szczytu, powierzchnia dachu i powierzchnia podłogi, aby dostosować projekt do swoich potrzeb i preferencji. Dzięki temu każdy klient ma szansę znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie, które będzie odpowiadać jego gustom i potrzebom.

Znajdziesz u nas zarówno nowoczesny dom z bali, jak i klasyczne, tradycyjne domy skandynawskie.
Warto zerknąć na dom z bala klejonego Sylwia. Projekt na parterze przewiduje dwa zamknięte pomieszczenia oraz duży salon z wyjściem na klimatyczny, zadaszony taras, na którym będziesz mógł spędzić niejeden ciepły, letni wieczór. Dodatkowo antresola sięgająca dwóch pięter znacząco podnosi wartość użytkową domu. Jeśli interesują Cię domy z bali parterowe to projekt Pinus może Cię zainteresować. Jest to dom z bali nowoczesny w kształcie litery L o powierzchni aż 160 m2.
Jeśli natomiast nowoczesne domy z bali piętrowe to Twój klimat koniecznie zerknij na projekt Stodoła Modern! Na całość projektu składa się salon z kuchnią, trzy sypialnie połączone z open space i dwie łazienki.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w budowie domów z drewna

Nasze domy z bali drewnianych powstają z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, które pozwalają na uzyskanie stabilnej i solidnej konstrukcji. Wszystkie elementy są starannie montowane w technologii na pióro i wpust. 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno domy z bala klejonego, czyli sklejonego i sprasowanego pod ciśnieniem drewna, jak i domy z tradycyjnych bali o różnej grubości. Jest  to innowacyjne rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością wśród klientów ze względu na swoją trwałość oraz izolację termiczną. Dostępne u nas domy z bala klejonego mają grubość od 135 mm do 220 mm, dzięki czemu możesz dopasować je pod własne preferencje.