Garaże Drewniane, Wiaty z Drewna

W naszej ofercie królują eleganckie, ekonomiczne i ekologiczne garaże z drewna, wykonane z wysokiej jakości drewna litego.

Co wyróżnia nasze garaże drewniane? 

Przede wszystkim prosta, uniwersalna konstrukcja, która wpasuje się w każdą działkę. Wszystkie garaże produkujemy z należytą starannością, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów i stylów, co pozwala na idealne dopasowanie konstrukcji do rozmiaru działki oraz potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdziesz zarówno garaż drewniany jednospadowy jak i garaż drewniany z pomieszczeniem gospodarczym.
Wszystkie nasze modele są przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Posiadają przestronne drzwi oraz okna, które zapewniają odpowiednie doświetlenie. Wewnątrz garażu można również umieścić dodatkowe półki lub wieszaki, co pozwala na lepszą organizację przestrzeni.

Jeśli interesuje Cię garaż drewniany 35m2 to koniecznie zerknij na dwustanowiskowy projekt Władysław. W naszej ofercie znajduje się również sama brama garażowa drewniana, którą możesz dokupić do danej konstrukcji.

Dlaczego warto wybrać drewniany garaż? 

Nasze certyfikowane i starannie wyselekcjonowane drewno skutecznie zabezpieczy Twój samochód przed deszczem, śniegiem, wiatrem, czy promieniowaniem słonecznym. Drewno to naturalny izolator, dzięki czemu ściany garażowe skutecznie będą regulowały temperaturę wewnątrz. Latem zapewnią trochę przyjemnego chłodu, a zimą, gdy temperatura spadnie poniżej zera, zatrzymają ciepło, co pozwoli zadbać o stan pojazdów.

Oferujemy garaże drewniane z montażem i transportem, jak i do samodzielnego złożenia. Elastycznie dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Możemy wykonać dodatkowe prace, takie jak ocieplenie dachu, impregnację drewna, olejowanie podłogi czy założenie rynien. 

Jeśli szukasz praktycznego, ekologicznego i estetycznego rozwiązania to nasze garaże drewniane z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!