Kategorie domków Kategorie
Kategorie domków Promocje
Kategorie domków Bestsellery
Domki i Altany Grillowe

Popularne w Polsce rozrywki weekendowe sprawiają, że własny domek grillowy, jest obecnie niezwykle popularnym dodatkiem ogródkowym, który może stanowić zarówno rozbudowane altany grillowe, jak i mniejsze konstrukcje.

Proponujemy bardzo szeroki zakres takich obiektów. Dla nas nawet domek grillowy, posiada projekt wykonywany w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom każdego klienta. Również altana z grillem zostanie dopasowana zarówno pod względem wielkości, jak i umieszczenia w określonym kontekście wynikającym z charakteru otoczenia.

Wszystkie nasze pawilony grillowe są projektowane i wykonywane w taki sposób, aby spełniały wszelkie pokładane w nich założenia. Dopasowujemy je wedle potrzeb i założeń klienta, starając się, aby każdy element szczegółowo spełniał wymagania. Każdy drewniany domek grillowy wykonujemy w taki sposób, że przez długie lata może on służyć z taką samą gracją – prezentować się będzie znakomicie, jednocześnie stanowiąc wysoce użyteczne uzupełnienie dla ogrodu.

Sortuj według:  
Widok produktów: Widok siatki Widok listy

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.