Kategorie domków Kategorie
Kategorie domków Promocje
Kategorie domków Bestsellery
  Więcej informacji
Brak produktów w tej kategorii.
Zbiorniki na Wodę Deszczową

Obecna moda na rozwiązania ekologiczne sprawiła, że bardzo popularne stały się zbiorniki na deszczówkę – szczególnie wykonywane z dobrych i estetycznych materiałów. W ten sposób uzyskać Państwo mogą odprowadzenie wody deszczowej do odpowiedniego pojemnika, który ją zbierze do ponownego wykorzystania.

W dzisiejszych czasach zbiornik na wodę deszczową pozwala na wielkie oszczędności. Taką ciecz można wykorzystać do wielu pożytecznych celów, jak nawadnianie ogrodu, czy mycie samochodu. Duży pojemnik na deszczówkę pozwoli na ograniczenie kosztów w znacznym stopniu, także w toalecie, czy łazience. Nie musi wcale być to zwyczajna beczka na deszczówkę, taki pojemnik może przyjąć rozmaite kształty. Ważne jest tutaj przede wszystkim, by był w pełni funkcjonalny i użyteczny.

Zbieranie deszczówki, jest obecnie praktykowane przez wiele gospodarstw domowych, zarówno ze względów ideologicznych, jak i czysto praktycznych. W każdym z tych przypadków jednak, jest czynnością, która po prostu się opłaca. Każdy nasz zbieracz deszczówki, jest wykonany bardzo starannie i dokładnie, jednocześnie też w sposób wysoce estetyczny.


Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.